Dodany: 2012-02-03 13:21:00

Jak odzyskać prawo jazdyW naszym kraju istnieje zasada – każdy kto przekroczy dozwoloną liczbę punktów karnych traci prawo jazdy, które zdobył na drodze nauki w szkole nauka jazdy zamość.

 

Aby stracić prawo jazdy nie trzeba się bardzo wysilić, wystarczy nieprzestrzeganie przepisów,  co nigdy nie ujdzie nam płazem – jednak aby odzyskać utracone prawo jazdy – należy się już wysilić. Zabrane za ‘’punkty’’ prawo jazdy można odzyskać przechodząc raz jeszcze kurs w szkole nauka jazdy zamość. Nauka jazdy zamość – kierowców, którzy utracili już prawo jazdy – nie traktuje wyjątkowo.

 

To oznacza, że każdy, kto stracił prawo jazdy musi przejść krok po kroku – raz jeszcze kurs nauka jazdy zamość. Należy więc zapisać się na kurs, przejść go, a następnie zapisać się na egzamin państwowy, po czym zdać go zarówno część praktyczną jak i teoretyczną. Potem pozostaje nam jedynie czekać na nasze prawo jazdy, które ponownie jest nam wydawane. Takie odrabianie punktów jest pewnym ułatwieniem dla wszystkich tych, którzy nie utracili wszystkich punktów, ale są już bardzo blisko. Zapisanie się na kurs nauka jazdy zamość – może pomóc nam w odzyskaniu konkretnej liczby utraconych punktów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak odzyskać prawo jazdy
Nick: